Український  English  Русский 
Каталог - ціни станом на
12:09  06.11.2021
Валюта:

Секрети вибору пластикових вікон ПВХ для квартири
Версія для друку Версія для друку

Клей Момент Марафон взуття/30мл.

Оцінити
18.00 шт
Відсутній на складі
  • Спеціальний взуттєвий клей.
  • Еластичний.
  • Водостійкий.
  • Висока міцність склеювання.
  • Не містить толуол.

Характеристика виробу/призначення

Клей призначений для склеювання взуття і взуттєвих матеріалів в різних поєднаннях: шкіри, шкірозамінника, гуми, тканини товсті, пробки, термоеластопласта, пластика, а також дерева, металу, полівінілхлориду і інших матеріалів.

Склад

Каучуки, смоли, аліфатичні і нафтенові вуглеводні, етилацетат, ацетон, добавки.

Вказівки по застосуванню

Клеючі поверхні висушити, зачистити шкіркою, очистити від пилу і знежирити бензином або ацетоном. Клей нанести рівномірно на обидві поверхні і витримати 10-15 хвилин. На пористі і всмоктуючі матеріали рекомендується нанести другою шар клею і витримати ще 10-15 хвилин. Склеювані поверхні сильно притиснути на декілька секунд. Вирішальне значення має сила притиснення, а не його тривалість. Склеєним виробом можна користуватися через 24 години.

Умови зберігання

Зберігайте при температурі від -20 до +30°С. У разі заморожування клей відновлює свою первинну консистенцію і властивості при кімнатній температурі.

Міри безпеки

Вогненебезпечний! Роботи проводити далеко від відкритих джерел вогню в добре провітрюваному приміщенні. При попаданні на шкіру рук або в очі ретельно промити водою. Берегти від дітей!  • Специальный обувной клей.
  • Эластичный.
  • Водостойкий.
  • Высокая прочность склеивания.
  • Не содержит толуол.

Характеристика изделия / назначение

Клей предназначен для склеивания обуви и обувных материалов в различных сочетаниях: кожи, кожзаменителя, резины, ткани, войлока, пробки, термоэластопласта, пластика, а также дерева, металла, поливинилхлорида и других материалов.

Состав

Каучуки, смолы, противостаритель, алифатические и нафтеновые углеводороды, этилацетат, ацетон, добавки.

Указания по применению

Склеиваемые поверхности высушить, зачистить шкуркой, очистить от пыли и обезжирить бензином или ацетоном. Клей нанести равномерно на обе поверхности и выдержать 10-15 минут. На пористые и впитывающие материалы рекомендуется нанести второй слой клея и выдержать еще 10-15 минут. Склеиваемые поверхности сильно прижать на несколько секунд. Решающее значение имеет сила прижатия, а не его продолжительность. Склеенным изделием можно пользоваться через 24 часа.

Условия хранения

Хранить при температуре от -20 до +30°С. В случае замораживания клей восстанавливает свою первоначальную консистенцию и свойства при комнатной температуре.

Меры предосторожности

Горюч! Работы проводить вдали от открытых источников огня в хорошо проветриваемом помещении. При попадании на кожу рук или в глаза тщательно промыть водой. Беречь от детей!

(порожньо)
 
Блог / Новини
Голосування