Український  English  Русский 
Каталог - ціни станом на
12:09  06.11.2021
Валюта:

Секрети вибору пластикових вікон ПВХ для квартири
Версія для друку Версія для друку

Клей Момент Кристал унів/30мл.

Оцінити
18.00 шт
Відсутній на складі
  • Водостійкий контактний клей.
  • Прозорий, не залишає слідів.
  • Високоеластичний.
  • Надійне і довговічне клейове з'єднання.
  • Не містить толуол.

Характеристика виробу/призначення

"Момент Крісталл" особливо добре підходить для склеювання м'якого і жорсткого полівінілхлориду, полістиролу, оргскла і інших пластиків, в різних поєднаннях склеює дерево, метал, гуму, папір, картон, поліуретан, пробку, поролон, скло, окрім посуду, що контактує з їжею. Не підходить для пінополістиролу, поліетилену і поліпропілену.

Склад

Поліуретан, етилацетат, ацетон, який стабілізує добавки.

Вказівки по застосуванню

Склеюючі поверхні висушити, зачистити шкіркою, очистити від пилу і знежирити ацетоном або бензином. Нанести клей рівним шаром на обидві поверхні, витримати 5-10 хвилин і сильно притиснути на декілька секунд. Вирішальне значення має прикладене зусилля, а не тривалість тиску. Клейове з'єднання стійке до старіння, дії тепла, води, а також слабких розчинів кислот і лугів.

Умови зберігання

Зберігайте при температурі від -20 до +30°С. У разі заморожування клей відновлює свою первинну консистенцію і властивості при кімнатній температурі.

Міри безпеки

Пожежонебезпечний! Роботи проводити далеко від відкритих джерел вогню в добре провітрюваному приміщенні. При попаданні на шкіру рук або в очі ретельно промити водою. Берегти від дітей!  • Водостойкий контактный клей.
  • Прозрачный, не оставляет следов.
  • Высокоэластичный.
  • Надежное и долговечное клеевое соединение.
  • Не содержит толуол.

Характеристика изделия / назначение

"Момент Кристалл" особенно хорошо подходит для склеивания мягкого и жесткого поливинилхлорида, полистирола, оргстекла и других пластиков, в различных сочетаниях склеивает дерево, металл, резину, бумагу, картон, полиуретан, пробку, поролон, стекло, кроме посуды, контактирующей с пищей. Не подходит для пенополистирола, полиэтилена и полипропилена.

Состав

Полиуретан, этилацетат, ацетон, стабилизирующие добавки.

Указания по применению

Склеиваемые поверхности высушить, зачистить шкуркой, очистить от пыли и обезжирить ацетоном или бензином. Нанести клей ровным слоем на обе поверхности, выдержать 5-10 минут и сильно прижать на несколько секунд. Решающее значение имеет приложенное усилие, а не продолжительность давления. Клеевое соединение устойчиво к старению, воздействию тепла, воды, а также слабых растворов кислот и щелочей.

Условия хранения

Хранить при температуре от -20 до +30°С. В случае замораживания клей восстанавливает свою первоначальную консистенцию и свойства при комнатной температуре.

Меры предосторожности

Горюч! Работы проводить вдали от открытых источников огня в хорошо проветриваемом помещении. При попадании на кожу рук или в глаза тщательно промыть водой. Беречь от детей!

(порожньо)
 
Блог / Новини
Голосування